VYŠEHRADSKÁ SETKÁVÁNÍ ⁑ VYŠEHRADSKÉ PODZEMÍ

Odhalte tajemství vyšehradských kasemat, systému chodeb, budovaných společně s opevněním. Připravili jsme nové prohlídkové okruhy, na kterých se návštěvník dozví zcela nové informace získané archivním i terénním výzkumem. Buďte první, kdo si je vyslechne!

S nedávným příchodem jara zahajujeme také letošní cyklus pravidelných neformálních setkání, přednášek a prezentací Vyšehradská setkávání, který si řad milovníků Vyšehradu loni, kdy jsme s cyklem přišli poprvé, získal nemalou řadu pravidelných návštěvníků.

Neformální prezentace koncipované na bohatém vizuálním materiálu se zhostí:
Ing. arch. Petr Kučera, Ph.D., ředitel NKP VyšehradKDE: Purkrabství na Vyšehradě: komorní sál
ZAČÁTEK: 19:00
TRVÁNÍ: 60–90 min.
VSTUP: zdarma

Dobrovolná možnost přispění na transparentní účet Vyšehrad-Poklad Kněžny Libuše určený k financování obnovy drobných památek v našem areálu: 123-6654060237/0100


Cyklus neformálních prezentací a přednášek, který by rád všem zájemcům o Vyšehrad přiblížil činnost naší organizace. V rámci setkávání zábavnou a názornou formou ukazujeme zejména to, na čem pracujeme, jaké jsou naše plány a co v areálu Vyšehradu stojí nejvíce za pozornost. Cyklus byl zahájen již minulý rok, kdy si z řad milovníků Vyšehradu získal nemalou řadu pravidelných návštěvníků.