HLEDÁME ODBORNÉHO ASISTENTA/ASISTENTKU ŘEDITELE NKP VYŠEHRAD

08 03 23

Hledáme pravou ruku ředitele – odborného asistenta, asistentku, který je komunikativní,
má dobrou znalost MS Office, domluví se anglicky,
umí pracovat v týmu i samostatně nebojí
se nových věcí a má smysl pro odpovědnost.
Zájem o kulturu, historii, architekturu a památkovou péči výhodou.

Rámcová pracovní náplň:
• příprava a zajištění podkladů pro jednání a porady, zpracování zápisů z nich,
• domlouvání schůzek a hlídání termínů,
• analýza a rešerše koncepčních materiálů, tvorba reportů, statistik a prezentací,
• komunikace s vedoucími pracovníky a zainteresovanými aktéry,
• správa elektronických portálů (např. registr smluv, datové uložiště NKP Vyšehrad)

Co nabízíme:
• práce formou DPP/DPČ v rozsahu 0,5 úvazku (nebo na IČO) odměna 15 000 - 17 000 Kč dle zkušeností a formy spolupráce,
• práci v přátelském a neformálním kolektivu v jedinečném prostředí Vyšehradu
• pestrou pracovní náplň, osobní a profesní rozvoj
• výhledově trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou (plný úvazek)
• nástup možný ihned nebo dle domluvy

Strukturované životopisy s krátkým motivačním dopisem zasílejte na email: kucera@praha-vysehrad.cz do 24.3.2023.