VYŠEHRADSKÉ PARKY

Svatební obřad v parku je možný ve dvou variantách. Všechny předpokládají běžný provoz, není možné uzavřít pro veřejnost části parků ani cesty. V případě nepřízně počasí je k dispozici pouze zastřešený altán ve Štulcově ulici u východu do parku Pod Hradbami (Libušinka), náhradní vnitřní prostor nelze zajistit.

1. varianta – pronájem místa v parku
8 000 Kč (osvobozeno od DPH)

Cena zahrnuje pouze pronájem místa pro obřad, v ceně není žádný mobiliář. Délka pronájmu 1,5 hodiny. Zajištění mobiliáře (židle, stůl atd.) od vlastního dodavatele je umožněno za příplatek 2 500 Kč.2. varianta – pronájem místa v parku, mobiliář a ozvučení
18 000 Kč (včetně DPH)

Cena zahrnuje pronájem místa pro obřad a zapůjčení svatebního setupu včetně dopravy, instalace a deinstalace a zvukové aparatury včetně obsluhy (max. 4 hodiny vč. přípravy a úklidu, za každou další započatou hodinu je účtováno 500 Kč):
-1 ks slavobrána ozdobená bílou organzou
-1 ks stolek na prstýnky a podpisy
-18 ks židle dřevěná skládací bílá
-ozvučení: 2 aktivní bedny a zvukový pult + zvukařSvatební oslava
Pokud byste po obřadu chtěli na Vyšehradě zůstat i na svatební oslavu, případně večerní party, lze si za zvýhodněnou cenu pronajmout komorní sál v Purkrabství, kde Vám catering na míru připraví zdejší Café Bistro Citadela. K pronájmu navíc patří také dlážděné prostranství před budovou, kam se dají umístit stany, venkovní mobiliář či např. gril. Více o ceně pronájmu zde.