Totalita - rudá léta

Dobrodružná hra v kulisách Vyšehradu pro děti od 10 let a dospělé

Přijďte si vyzkoušet komunistickou totalitu na vlastní kůži! Akce zaznamenala úspěch loni i předloni, a tak ji znovu opakujeme. Tentokrát 12. listopadu od 11 hodin!

K výročí sametové revoluce jsme připravili speciální odpolední hru, vycházející z vyšehradského komponovaného programu pro školy Totalita - rudá léta. Ten čerpá z příběhů známých i neznámých postav z naší historie a interaktivně zapojuje účastníky prostřednictvím her a úkolů. Znovu po roce nabízíme jeho část mimořádně i zájemcům z řad veřejnosti, kteří si chtějí ověřit své znalosti a vyzkoušet sérii “totalitních” úkolů na principu únikových her v prostorách Starého purkrabství a Podolských kasemat.

Vhodnými účastníky jsou rodiče s dětmi od 10 let, skupiny i jednotlivci (účast mladších dětí vzhledem k obtížnosti úkolů nedoporučujeme).Vstupné

— Jednotné — 250 Kč

Začátek akce v 11:00 na Starém purkrabství. Předprodej vstupenek přes odkaz výše, případně hodinu před začátkem v pokladně Starého purkrabství.
Kapacita je omezená.

Důležité informace

Délka programu: 2 hodiny

Větší část programu se odehrává v Podolských kasematech, kde je chladno a prašno. Doporučujeme proto teplejší oblečení, u kterého nevadí, když se mírně zašpiní.