Totalita - rudá léta

Dobrodružná hra v kulisách Vyšehradu pro děti od 10 let a dospělé

Přijďte si vyzkoušet komunistickou totalitu na vlastní kůži! Jen jednou - 17. listopadu od 17 hodin!

K výročí sametové revoluce jsme připravili speciální podvečerní hru, vycházející z nového vyšehradského komponovaného programu pro školy Totalita - rudá léta. Ten čerpá z příběhů známých i neznámých postav z naší historie a interaktivně zapojuje účastníky prostřednictvím her a úkolů. Po nadšených ohlasech od prvních tříd, které se programu v říjnu zúčastnily, nabízíme jeho část mimořádně i zájemcům z řad veřejnosti, kteří si chtějí ověřit své znalosti a vyzkoušet sérii “totalitních” úkolů na principu únikových her v prostorách Starého purkrabství a Podolských kasemat. Vhodnými účastníky jsou rodiče s dětmi od 10 let, skupiny i jednotlivci (účast mladších dětí vzhledem k obtížnosti úkolů nedoporučujeme).


Vstupné

— Jednotné — 150 Kč

Začátek akce v 17:00 na Starém purkrabství. Předprodej vstupenek přes odkaz výše, případně hodinu před začátkem v pokladně Starého purkrabství.
Kapacita je omezená.

Důležité informace

Délka programu: 2 hodiny

Větší část programu se odehrává v Podolských kasematech, kde je chladno a prašno. Doporučujeme proto teplejší oblečení, u kterého nevadí, když se mírně zašpiní.